World Championship Feeder 2015 - Netherlands

07.06.2015 / 6:38

 

Belgie

Patrick Vanhoo - Trainer / Captain ,  Pascal Delrue - Official / Captain 2 ,  Wesly Wuyts - Official / Delegate

Belgie       Frank van Waelderen
       Remi Heymans
       Benny Mertens
       Bert de Mulder
       Marnix Bauwens
       Michel de Bruyn

 

Dánsko

Ole Haugnes - Trainer / Captain , Karina Rasmussen - Official / Captain 2

Dánsko       Tim Percival
       Stig Thomsen
       Mark Reading
       Elo Kjerside
       Flemming Eriksen

 

 

Německo

Kurt Kricke - Trainer / Captain , Peer Saddeler - Official / Captain 2 , Peter König - Official / Delegate

Německo      Jürgen Nirschl
      Torsten Küsters
      Thomans Engert
      Sven Sittig
      Michael Zammataro
      Ingo Frerichs

 

 

Anglie

Glen Lawance - Trainer / Captain , Tom Pickering - Official / Captain 2 , Adam Rooney - Official / Delegate

Anglie      Steve Ringer
      Phil Ringer
      Mick Vials
      Dean Barlow
      Adam Wakelin
      Rob Wooten

 

 Estonsko

Deniss Tammert - Trainer / Captain , Aleksandr Uibo - Official / Captain 2 , Natalja Krahman - Official / Delegate

Estonsko    Oleg Nepomnjastsi
    German Sayapin
    Pavel Ivanov
    Juri Sobolev
    Aleksei Krahman

 

 

Francie

Bernard Bodineau - Trainer / Captain , Yves Houssais - Official / Captain 2 , Daniel Depalle - Official / Delegate

Francie    Christophe Cathelin
    Yoann Houssais
    Sébastien Kiehl
    Daniel Lacomme
    Elie Monatlik
    Christophe Sobolewski

 

 

Maďarsko

Tamas Walter - Trainer / Captain

Maďarsko     Gabor Dome
     Janos Novak
     Matyas Sivak
     Attila Erdei
     Laszlo Kocsis
     David Siroki

 

Irsko

Brenton Sweeney - Trainer / Captain , Johnny Mc Kinley - Official / Captain 2 , Dara Finnegan - Official / Delegate

Irsko

     Francis Mc Goldrick
     Richard Pratt
     Nigel Houldsworth
     Cathal Hughes
     Philip Jackson
     Paul Leese

 

Itálie

Maurizio Setti - Trainer / Captain , Marco Manni - Official / Captan 2 , Maurizio Natucci - Official / Delegate

Itálie     Manuel Marchese
     Marco Mazzetti
     Michele Caroccia
     Angelo Giuseppe Pizzi
     Fabio Cappelletti
     Massimo Vazzallini

 

Kazachstán

Bulat Akkauzhanov - Trainer / Captain , Raikhan Zhardemova - Official / Captain 2 , Adlan Inderbiyev - Official / Delegate

Kazachstán     Viktor Ujayev
     Marat Yenikeyev
     Vitaliy Kitsak
     Ivan Kuznetsov
     Pavel Sushkov

 

 

Lotyšsko

Vineta Kirilko - Trainer / Captain , Tatjana Antimenjuka - Official / Captain 2 , Ina Liela - Official / Delegate

Lotyšsko     Ainars Gurtins
     Vladislavs Bubnelis
     Mareks Celmins
     Vladislavs Tolmacovs
     Normunds Grabovskis
     Rihards Grabovskis

 

Litva

Vidmantas Aleknavicius - Trainer / Captain , Renaldas Masionis - Trainer / Captain 2 , Karolis Dzenkaitis - Official / Delegate

Litva     Mantas Juknevicius
     Valdas Tichomolovas
     Donatas Joviasa
     Rimas Kudirka
     Paulius Korsakas
     Martynas Mikelionis

 

Moldavie

Iaroslav Levinta - Trainer / Captain , Veaceslav Odinet - Official / Captain 2

Moldávie     Ivan Fraseniuc
     Evghenii Sterbet
     Vladimir Pirau
     Vlad Ursu
     Mihail Burdea
     Iaroslav Turcan

 

Holandsko

Jan van Schendel - Trainer / Coach , Stefan Verhoeven - Trainer / Coach

12 Holandsko     Ramon Ansing
     Marco Hofman
     Frank van der Schaft
     Arnout van der Stadt
     Theo Leijrik
     Peter van der Willik

 

Ukrajina

Oleg Boiev - Trainer / Captain , Oleksii Zaiko - Official / Captain 2 , Ihor Veselovskyi - Official / Delegate

Ukrajina     Oleg Levytskyi
     Oleksandr Taranov
     Vitalii Kovalov
     Oleksii Puhach
     Oleksii Strashnyi
     Oleg Oliinyk

 

Rakousko

Manfred Grath - Trainer / Captain , Franz Artmüller - Official / Delegate

Rakousko     Andreas Steyrer
     Michael Rabensteiner
     Werner Hofmann
     Wilhelm Stumpf
     Kurt Angerer
     Stefan Wimmer

 

Rumunsko

Lucian Fiat - Trainer / Captian , George Martinov - Official / Captain 2 , Radu Prisacaru - Official / Delegate

15 Rumunsko     Vuculescu Bogdan
     Zsolt Benzar
     Adrian Petrisor
     Levente Feleki
     Tudor Bodocan
     Cosmin Borola

 

Rusko

Sergey Orlov - Trainer / Captain , Ilya Kalachev - Official / Captain 2 , Svetlana Gorelova - Official / Delegate

Rusko     Vladidmir Zhurin
     Pavel Kanishchev
     Alexander Osipov
     Aleksandr Popov
     Aleksandr Rudenko
     Oleg Moldtsov
     Sergei Puzanov
     Pavel Gorelov
     Ivan Andrianov

Slovensko

Juraj Bartakovics - Trainer / Captain , Richard Bartakovics Official / Captain 2

Slovensko
     Milan Zelenák
     Karol Polák
     Pavol Kovács
     Jozef Vígh
     Alexander Tomanovics
     Jaroslav Hasso

 

Španělsko

José Fuentes Manchado - Trainer / Captain , Silva Cáceres - Official / Delegate

Španělsko     Carlos Labrador Muñoz
     Antonio Granados Lorenzo
     Ángel Vicente Rodríguez Morante
     Roberto García Blázquez
     Roberto Rodríguez Morante
     Beatriz Susaño Mateos

 

Česká republika

Milan Stepnicka - Trainer / Captain , Petr Bromovský - Official / Captain 2 , David Kolarik - Official / Delegate

Česká republika     Zdenek Novák
     Radek Stepanicka
     Jakub Sabata
     Valdimír Hrabal
     Radek Cerný
     Martin Stephicka

 

Bělorusko

Aliaksandr Rozin - Trainer / Captain ,Alexander Yevmenenko - Official / Captain 2 ,Dzmitry Syrakvashka - Official / Delegate ,Maxim Lipiev - Official / Delegate

Bělorusko     Andrei Khaletski
     Aliaksandr Fiadziunin
     Ihar Matsiushkou
     Aliaksei Yakubovich
     Vadzim Yakubovich
     Yuri Lisovskiy

 

Jihoafrická republika

Gijs van der Westhuizen - Trainer / Captain , Robert de Bruin - Official / Captain 2 , Mike Kirby - Official Delegate

Jihoabrická republika     Jumbo Willemse
     Neville Foord
     Bertie de Jager
     André Bezuidenhout
     Louis Steijn
     Adrian Van der Heever

 

Švédsko

Daniel Blom - Trainer / Captain ,Jörgen Svensson - Official / Captain 2 , Ola Carlström - Official / Delegate

Švédsko     Joakim Palmer
     Jonas Jansson
     Mattias Litzell
     Patrik Carlsson
     Mats Simonsson
     Andreas Fredriksson

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejnovější články

Poslední v diskuzi

02.01.17 / 8:10:58
ladek: i tobě kluku. Já myslel, že už neži...

01.01.17 / 14:20:25
chachar: At´ Vám to tenhle rok žere líp jak ...

27.12.16 / 16:24:02
Ladek: Andrejko já ti taktéž přeji vše nej...

Poslední komentáře

16.08.19 / 9:15:49
Grand Prix Moravy 2019 - prezentační listina
jirka: super...

06.01.19 / 15:33:05
Shimano Twin Power CI4 RA
Martin: Zdravim keby ze ho niekdo predava m...

03.01.19 / 21:48:11
Výroba feederových krmítek
Tomáš: Kupuji kovové natáčky do vlasů...

Archív

2022 / (1) - 2021 / (3) - 2020 / (1) - 2019 / (5) - 2018 / (17) - 2017 / (9) - 2016 / (24) - 2015 / (41) - 2014 / (40) - 2013 / (32) - 2012 / (30) - 2011 / (33) - 2010 / (43) - 2009 / (35)

 

 

 

 

 

 

 

MATRIX

 280

 

 

 

       črs      mrs      črs ús moravskoslezský      mrk_ico1