Termínový kalendář LRU Feeder 2015

26.02.2015 / 20:33

 

Datum

Název akceMísto konáníGarantPropoziceVýsledky

11.4.

Krajský přebor

Vltava 23

Toman

Propozice

výsledky

12.4.

Krajský přebor ZÚS

Mže 4

Matas

Propozice

výsledky

18-19.4

Přebor Čech

Labe 18

Kabát

Propozice

výsledky

25.4.

Awa-Shima 2015 I. Kolo

Jihlava 7-8

Oliva

Propozice

Výsledky

25.4.

Dětský závod

Labe 19

Ouředníček

Propozice

výsledky

25.4.

Memoriál Františka Hlaváčka

Berounka 3

Vildmont

Propozice

Výsledky

2.5.

Jihočeský Feeder

Vltava 23

Stejskal

Propozice

Výsledky

9-10.5.

1.kolo Divize ÚSMP

Labe 19

Stejskal

Propozice

Výsledky

9.5.

1.kolo Divize + KP ZÚS

Mže 4

Pelíšek

Propozice

Výsledky

9.5.

Jihočeský KP - 2. kolo + 1. kolo divize

Vltava 20

Toman

Propozice

Výsledky

9.5.

Pavlovice Cup

Pavlovice

Chadraba

Propozice

Výsledky

10.5.

KP SMS + 1.kolo divize SMS

Bečva 2

Přidal

Propozice

Výsledky

9-10.5.

1.kolo divize SÚS

Vltava 3

Bromovský

Propozice

Výsledky

16-17.5.

1.kolo 1.Liga

Vltava 20

Stejskal

Propozice

Výsledky

30-31.5.

GP Čech

Labe 16

Velebný

Propozice

Výsledky

6.6.

AWA-S cup 2015 - 2. kolo

Markovka

Oliva

Propozice

Výsledky

13-14.6.

2.kolo 1.Liga

Labe 18

Sičák

Propozice

Výsledky

20.6.

KP MRS + 1.kolo divize MRS

Morava 9

Břoušek

Propozice

Výsledky

21.6.

KP SMS + 2.kolo divize SMS

Harta 1a

Bořuta

Propozice

Výsledky

27-28.6

1. kolo divize Severočeského ÚS

Labe 9

Novák

Propozice

Výsledky

11-12.7.

Kukající Vlci

Labe 13

Šurgota

Propozice

Výsledky

11-12.7.

MS Nederland

 

st. Trenér

Propozice

Výsledky

8-9.8

MiČR

Labe 9

Sigmund

Propozice

Výsledky

8.9.8.

MiČR - Juniorů

Labe 9

Štěpnička

Propozice

Výsledky

22-23.8.

GP Moravy

Tovačov Jih

Svitek

Propozice

Výsledky

29-30.8.

2.kolo divize ÚSMP

Berounka 2

Stejskal

Propozice

Výsledky

29-30.8.

KP MRS + 2.kolo divize MRS

Dyje 7

Černý

Propozice

Výsledky

29-30.8.

2.kolo divize SÚS

Labe 16

Bromovský

Propozice

Výsledky

5-6.9.

3. kolo 1.LIGA

Dyje 7

Maťák

Propozice

Výsledky

5-6.9.

Podzimní Beroun

Berounka 3

Vildmond

Propozice

Výsledky

12.9.

Dětský závod

Borecké rybníky

Pelíšek

Propozice

Výsledky

12-13.9.

2. kolo divize Severočeského ÚS

Labe 8

Sigmund

Propozice

Výsledky

12-13.9.

Sázavský čtyřboj

Sázava 6

Prepsl

Propozice

Výsledky

12-13.9.

AWA-S cup 2015 - 3. kolo Měřín

Novotný

Propozice

Výsledky

19.9.

Jihočeský KP - 3. kolo Lipno

Toman

Propozice

Výsledky

19-20.9.

Šternbrský Feeder Cup Sázava 6

Štěpnička

Propozice

Výsledky

26.9.

Krajský přebor ZÚS 2. kolo divize ZÚS Radbuza 1a

Matas

Propozice

Výsledky

3-4.10.

4.kolo I. Liga Labe

Havlíček

Propozice

Výsledky

10.10.

Podzimní košíček Markovka 1

Oliva

Propozice

Výsledky

10.10.

Dětský závod Radbuza 1

Nocar

Propozice

Výsledky

17.10.

Mazec Cup Sázava 6

Stejskal

Propozice

Výsledky

24.10.

O Pohár starosty Města Třebíče Jihlava 9

Oliva

Propozice

Výsledky

31.10.

Jihočeský KP 4. kolo+2.kolo divize Lužnice 1

Toman

Propozice

Výsledky

 

Celý termínový kalendář LRU Feeder 2015 ke stažení zde

 

 

Nejnovější články

Poslední v diskuzi

02.01.17 / 8:10:58
ladek: i tobě kluku. Já myslel, že už neži...

01.01.17 / 14:20:25
chachar: At´ Vám to tenhle rok žere líp jak ...

27.12.16 / 16:24:02
Ladek: Andrejko já ti taktéž přeji vše nej...

Poslední komentáře

06.01.19 / 15:33:05
Shimano Twin Power CI4 RA
Martin: Zdravim keby ze ho niekdo predava m...

03.01.19 / 21:48:11
Výroba feederových krmítek
Tomáš: Kupuji kovové natáčky do vlasů...

25.11.18 / 8:28:56
Začínáme s feederem díl pátý - vlasce
Pavel: Ahoj,jsem začínající rybář,mám prut...

Archív

2019 / (2) - 2018 / (18) - 2017 / (9) - 2016 / (25) - 2015 / (41) - 2014 / (40) - 2013 / (32) - 2012 / (30) - 2011 / (33) - 2010 / (43) - 2009 / (35)

 

 

 

 

 

 

 

MATRIX

 280

 

 

 

       črs      mrs      črs ús moravskoslezský      mrk_ico1