Termínový kalendář LRU Feeder 2014

17.02.2014 / 18:27

Datum

Název akce Místo konání Ředitel / Garant Propozice Výsledky

4.4.

Dětský závod

rybník Mexico

Pelíšek / Chalupa

Propozice

Výsledky

12.4.

Dětský závod

Hracholusky

Kuneš / Pelíšek

Propozice

Výsledky

26.4.

Dětský závod

Sedlčánky

Stejskal / Ouředníček

Propozice

Výsledky

27.4.

Awa-Shima I. Kolo

Jihlava 7-8

Oliva / Novotný

Propozice

Výsledky

3.5.

Jihočeský feeder

Vltava 23

Křenek / Stejskal

Propozice

Výsledky

10-11.5.

Přebor Čech

Labe 20

Bromovský / Kabát

Propozice

Výsledky

10.5.

Feeder Cup Pavlavice

Pavlovice

Chadraba / Černý

Propozice

Výsledky

17.5.

Memoriál Fr. Hlaváčka

Berounka 3

Vildmond / Vildmond

Propozice

----------

17.5.

Awa-Shima II. Kolo

Markovka

Novotný / Oliva

Propozice

Výsledky

18.5.

KP ÚS SMS + divize

Morava Stará 1

Bořuta / Králík

Propozice

Výsledky

24-25.5.

1.kolo 1.LIGA

Vltava 20

Stejskal / Ouředníček

Propozice

Výsledky

31.5.-1.6.

Grand Prix Čech

Jizera 4

Velebný / Kabát

Propozice

Výsledky

7-8.6.

2.kolo 1.LIGA

Vraňany

Konopásek/Bromovsky

 

Výsledky

14-15.6.

1.kolo Divize USMP+SUS

Sázava 7

Bromovsky / Stejskal

 

Výsledky

14.6.

1.kolo divize MRS + KP

Morava 8

Břoušek / Maťák

 

Výsledky

15.6.

2.kolo KP + divize SMS

Bečva 2

Bořuta / Přidal

 

Výsledky

28-29.6.

Slovensko-Český Pohár

Madunice

Žáčko

 

 

5-6.7.

MiČR

Labe 28

Sičák / Dušánek

 

Výsledky

12-13.7

Kukající Vlci

Labe 13

Šorguta / Douša

 

 

19-20.7.

MS Irsko

Inniscarra

Štěpnička Milan

 

Výsledky

9-10.8.

Grand Prix Moravy

Morava - Uh. Hrad.

Daňhel / Bořuta

 

Výsledky

23.8.

O Pohár starosty Třebíče

Jihlava 9

Oliva / Černý

 

Výsledky

30-31.8.

2.kolo Divize USMP+SUS

Berounka 2

Bromovsky / Stejskal

 

Výsledky
Výsledky

30.8.

2.kolo divize MRS + KP

Mušov Dyje 7

Maťák / Černý

 

Výsledky

6-7.9.

3.kolo 1.LIGA

Mušov Dyje 7

Černý / Maťák

 

Výsledky

13-14.9.

Podzimní Beroun

Berounka 3

Vildmond / Vildmond

 

 

13-14.9.

Sázavský čtyřboj

Sázava 6

Prepsl / Hauser

 

Výsledky

13-14.9.

Awa-Shima III. Kolo

Měřín

Bruckner / Černý

 

Výsledky

20-21.9.

Šternberský Feeder Cup

Sázava 6

Štěpnička M. / Štěpnička R.

.

Výsledky

27-28.9.

4. kolo 1.LIGA

Hracholusky

Pelíšek / Chalupa

.

Výsledky
Výsledky cel.

4.10.

Moje první závody

rybník Mexico

Pelíšek / Chalupa

.

.

4.10.

Podzimní košíček . dvojic

Markovka 1

Novotný / Černý

.

Výsledky

25.10.

Mazec Cup

Sázava 6

Ouředníček / Stejskal

.

Výsledky

 

Celý Termínový kalendář LRU Feeder 2014 ke stažení zde

 

 

Nejnovější články

Poslední v diskuzi

02.01.17 / 8:10:58
ladek: i tobě kluku. Já myslel, že už neži...

01.01.17 / 14:20:25
chachar: At´ Vám to tenhle rok žere líp jak ...

27.12.16 / 16:24:02
Ladek: Andrejko já ti taktéž přeji vše nej...

Poslední komentáře

06.01.19 / 15:33:05
Shimano Twin Power CI4 RA
Martin: Zdravim keby ze ho niekdo predava m...

03.01.19 / 21:48:11
Výroba feederových krmítek
Tomáš: Kupuji kovové natáčky do vlasů...

25.11.18 / 8:28:56
Začínáme s feederem díl pátý - vlasce
Pavel: Ahoj,jsem začínající rybář,mám prut...

Archív

2019 / (3) - 2018 / (17) - 2017 / (9) - 2016 / (25) - 2015 / (41) - 2014 / (40) - 2013 / (32) - 2012 / (30) - 2011 / (33) - 2010 / (43) - 2009 / (35)

 

 

 

 

 

 

 

MATRIX

 280

 

 

 

       črs      mrs      črs ús moravskoslezský      mrk_ico1