Termínový kalendář LRU Feeder 2013

29.01.2013 / 9:51

 

Datum

Název akce Místo konání Ředitel / Garant Propozice Výsledky

14.4.

Jarní Preston cup

Vrabčák

Šabata /  Černý

 

Výsledky

27.4.

Dětský závod

Sedlčánky, Labe 18

Stejskal / Ouředníček

 

Výsledky

28.4.

1. závod Awa-Shima Cup

Jihlava 7/8

Oliva / Černý

 

Výsledky

4.5.

Jihočeský Feeder

Vltava 23

Ouředníček / Stejskal

Propozice

Výsledky

11-12.5.

Přebor Čech + 1.kolo Divize

Vraňany

Konopásek / Bromovský

Propozice

Výsledky

12.5.

1. kolo KP ÚS SMS + divize

 Krčmaň

Sedlák / Bořuta

Propozice

Výsledky

18-19.5

I. liga 1. kolo

Vltava 2 Vraňany

Štěpnička / Bromovský

Propozice

Výsledky

25.5.

2. závod Awa-Shima Cup

Markovka 1

Novotný / Černý

 

Výsledky

1-2.6.

Grand Prix Čech

Sedlčánky

Štěpnička / Bromovský

 

Výsledky

8-9.6.

I. liga 2. kolo

Nový Dvůr-Vltava 20

Stejskal / Ouředníček

 

Výsledky

16.6.

2. kolo KP ÚS SMS+divize

Bečva 2 - Přerov

Králík / Přidal

 

Výsledky

22.6.

1. kolo KP a Divize MRS

Bulhary - Dyje 4B

Maťák / Černý

 

Výsledky

29-30.6.

Česko-Slovenský pohár

Liběchov - Labe 13

Ouředníček / Stejskal

 

Výsledky

6-7.7.

O pohár Kukajících vlků

Liběchov - Labe 13

Šurgota / Douša

 

Výsledky

13-14.7.

Mistrovství ČR

Mlékojedy - Labe

Chalupa / Pelíšek

 

Výsledky

17-18.8

GP Moravy

Morava 10

Králík / Daňhel

 

Výsledky

24.8.

O Pohár starosty Třebíče

Jihlava 9

Novotný / Černý

Propozice

 

31.8.-1.9.

 2.kolo Divize

Všenory

Ouředníček / Stejskal

Propozice

 

1.9.

2. kolo KP a Divize MRS

Pasohlávky - Dyje 7

Maťák / Černý

Propozice

 

7.9.

Berounský Feedercup

Beroun

 Karel Vildmont

 

 

7-8.9.

I. liga 3. kolo

Pasohlávky - Dyje 7

Černý / Maťák

 

 

14-15.9.

3. závod Awa-Shima Cup

Měřín - Balinka 1A

Bruckner / Černý

 

 

14-15.9.

Sázavský čtyřboj

Sázava 5-6

Hauser / Prepsl

 

 

21-22.9.

Šternberský Feeder Cup

Rataje n./Sázavou

Baranka / Štěpnička

Propozice

 

28.9.

Podzimní košíček - dvojice

Markovka 1

Chovanec / Černý

 

 

12-13.10

I. liga 4. kolo

ÚN Hracholusky

Pelíšek / Chalupa

 

 

19.10.

Feederový Mazec Cup 2013

Sázava 6

Ouředníček / Stejskal

 

 

23-24.11.

MS v LRU Feeder

JAR - BLOEMHOF

Roman Srb

 

 


Celý termínový kalendář LRU Feeder ke stažení zde

 

 

Počet komentářů celkem: 0

Nejnovější články

Poslední v diskuzi

02.01.17 / 8:10:58
ladek: i tobě kluku. Já myslel, že už neži...

01.01.17 / 14:20:25
chachar: At´ Vám to tenhle rok žere líp jak ...

27.12.16 / 16:24:02
Ladek: Andrejko já ti taktéž přeji vše nej...

Poslední komentáře

06.01.19 / 15:33:05
Shimano Twin Power CI4 RA
Martin: Zdravim keby ze ho niekdo predava m...

03.01.19 / 21:48:11
Výroba feederových krmítek
Tomáš: Kupuji kovové natáčky do vlasů...

25.11.18 / 8:28:56
Začínáme s feederem díl pátý - vlasce
Pavel: Ahoj,jsem začínající rybář,mám prut...

Archív

2019 / (3) - 2018 / (17) - 2017 / (9) - 2016 / (25) - 2015 / (41) - 2014 / (40) - 2013 / (32) - 2012 / (30) - 2011 / (33) - 2010 / (43) - 2009 / (35)

 

 

 

 

 

 

 

MATRIX

 280

 

 

 

       črs      mrs      črs ús moravskoslezský      mrk_ico1