Mezinárodní Mistrovství ČR LRU Feeder - Prezentační listina

06.09.2018 / 18:47

 

 
    Příjmení a jméno  Název týmu  MO ČRS, MRS          
 1 Šitina Josef    Starý Ples   zaplaceno  
 2 Koucký Miloslav  MAVER FEEDER TEAM MORAVIA  Vranovice  zaplaceno 
 3 Stárek Jan  MAVER FEEDER TEAM MORAVIA  Žďár nad Sázavou  zaplaceno 
 4 Tomšík Jan  MAVER FEEDER TEAM MORAVIA  Velké Meziříčí  zaplaceno 
 5 Semrád Patrik Feeder tým Třebechovice pod Orebem  Pardubice   zaplaceno
 6 Šerý Kamil  Feeder tým Třebechovice pod Orebem  Třebechovice p. O.   zaplaceno
 7 Vančata Vladimír  Feeder tým Třebechovice pod Orebem  Milevsko   zaplaceno
 8 Zeman Michal  Budějovický feeder tým  České Budějovice 1    zaplaceno
 9   Bejsta Tomáš  Budějovický feeder tým  České Budějovice 2   zaplaceno 
 10 Svoboda Jiří  Budějovický feeder tým  České Budějovice 2  zaplaceno  
 11 Vondra Martin     Pardubice  zaplaceno 
 12 Malinovský Petr  Plecháči Krnov  Krnov   zaplaceno
 13 Lalák Jiří  Plecháči Krnov   Krnov  zaplaceno 
 14 Raclavský Vratislav   Plecháči Krnov   Krnov   zaplaceno
 15 Hudeček František    Přelouč   zaplaceno
 16 Kortiš Ladislav  Stréci  Hrušovany nad Jev.  zaplaceno
 17 Kovařík Radovan  Stréci  Hrušovany nad Jev.  zaplaceno
 18 Vitásek Jiří  Stréci  Loštice   zaplaceno
 19 Bromovský Petr  Mosela Feeder Team Český Šternberk  zaplaceno 
 20 Prepsl Jan  Mosela Feeder Team  Praha 9 - Kyje   zaplaceno 
 21 Kabourek Václav  Mosela Feeder Team  Česká Kamenice  zaplaceno 
 22 Škrobánek Michal  GARBOLINO Feeder Team „Na soutoku“ MO Mělník   Mělník  zaplaceno 
 23 Viktorin Tomáš  GARBOLINO Feeder Team „Na soutoku“ MO Mělník  Mělník  zaplaceno 
 24 Zeman Tomáš  GARBOLINO Feeder Team „Na soutoku“ MO Mělník  Hostinné  zaplaceno 
 25 Herynk František  VIPA TRABUCCO TEAM  Praha 9 - Újezd nad L.   zaplaceno 
 26 Klement Jiří  VIPA TRABUCCO TEAM  Světlá nad Sázavou  zaplaceno 
 27 Rada Milan  VIPA TRABUCCO TEAM   Praha 8 - Kobylisy  zaplaceno 
 28 Halíř Lukáš    Most  zaplaceno  
 29 Štěpnička Milan  MATRIX Feeder MO Český Šternberk Český Šternberk   zaplaceno  
 30 Štěpnička  Radek  MATRIX Feeder MO Český Šternberk  Český Šternberk   zaplaceno  
 31 Štěpnička Martin  MATRIX Feeder MO Český Šternberk  Český Šternberk   zaplaceno  
 32 Kameník Jaroslav  TUBERTINI & MIKBAITS FEEDER TEAM  Mladá Boleslav  zaplaceno  
 33 Štětina Petr  TUBERTINI & MIKBAITS FEEDER TEAM   Praha 9 - Pankrác zaplaceno  
 34 Velebný Pavel  TUBERTINI & MIKBAITS FEEDER TEAM   Praha 9 - Pankrác  zaplaceno  
 35 Ondráček Petr  SEBRANKA MRS   Žďár nad Sázavou  zaplaceno 
 36 Křivánek Miroslav    Roudnice nad Labem  zaplaceno 
 37 Kabát Petr  Feeder Team MO Brandýs nad Labem  Brandýs nad Labem  zaplaceno 
 38 Komora Martin  Feeder Team MO Brandýs nad Labem   Brandýs nad Labem  zaplaceno 
 39 Nerad Rostislav  Feeder Team MO Brandýs nad Labem   Česká Kamenice  zaplaceno 
 40 Oliva Vladimír  Maver Feeder Klub Třebíč  Třebíč  zaplaceno 
 41 Denemarek Jiří  Maver Feeder Klub Třebíč   Hrotovice  zaplaceno 
 42 Kunst Antonín  Maver Feeder Klub Třebíč   Jaroměřice nad Rok.  zaplaceno 
 43 Maťák Martin  Preston Feeder Team – MRK.cz - MRS  Brno  zaplaceno 
 44 Černý Radek  Preston Feeder Team – MRK.cz - MRS  Třebíč  zaplaceno 
 45 Pečta Radek  Preston Feeder Team – MRK.cz - MRS  Třebíč  zaplaceno 
 46 Havlíček Petr  SÚS feeder team Kaprňák - MO Kolín  Kolín  zaplaceno 
 47 Poskočil Petr  SÚS feeder team Kaprňák - MO Kolín  Vrdy  zaplaceno 
 48 Ludvík Jiří  SÚS feeder team Kaprňák - MO Kolín  Kolín  zaplaceno 
 49 Kolařík David    Šumperk  zaplaceno 
 50 Fedas Ondřej  Feeder Team MO Tovačov  Tovačov  zaplaceno 
 51 Fedas Michal  Feeder Team MO Tovačov  Tovačov  zaplaceno 
 52 Sičák Pavel  Browning cz  Starý Ples  zaplaceno 
 53 Vymazal Petr  Browning cz  Bakov nad Jizerou  zaplaceno 
 54 Staněk Karel  Browning cz  Smečno  zaplaceno 
 55 Buriánek Jaroslav  BARBUS feeder team MO ČRS Čáslav  Čáslav zaplaceno 
 56 Reichtert Petr  BARBUS feeder team MO ČRS Čáslav  Čáslav  zaplaceno 
 57 Tichý Jan  BARBUS feeder team MO ČRS Čáslav  Čáslav  zaplaceno 
 58 Grofová Lenka  KEFAS Feeder Team ČRS  Praha 5 - Chuchle   zaplaceno 
 59 Špánek Milan  KEFAS Feeder Team ČRS  Praha 5 - Chuchle    zaplaceno 
 60 Cepák Josef  KEFAS Feeder Team ČRS  Česká Kamenice  zaplaceno 
 61 Shershen Volodimir  Dnister Feeder Team  Praha 4 - Pankrác  zaplaceno 
 62 Nimko Marian  Dnister Feeder Team  Praha 4 - Pankrác  zaplaceno 
 63 Bulak Sergej  Dnister Feeder Team  Praha 8 - Kobylisy  zaplaceno 
 64 Srb Roman  RIVE Feederboys.cz – MO Čelakovice  Čelákovice  zaplaceno 
 65 Vydra Filip  RIVE Feederboys.cz – MO Čelakovice  Čelákovice  zaplaceno 
 66 Koubek František  RIVE Feederboys.cz – MO Čelakovice  Neratovice  zaplaceno 
 67 Meisner Jakub    Ústí nad Labem zaplaceno 
 68 Vacek Jan  Top rybařina feeder team praha 8 - Kobylisy  zaplaceno 
 69 Pužej Štěpán  Top rybařina feeder team Přelouč  zaplaceno 
 70 Řezáč Jan  Top rybařina feeder team  Chlumec nad Cidlinou  zaplaceno 
 71 Vojta Jan Feeder Team Honzovorybaření.cz  Protivín  zaplaceno 
 72 Pužej Štěpán  Feeder Team Honzovorybaření.cz  Netolice  zaplaceno 
 73 Řezáč Jan  Feeder Team Honzovorybaření.cz  Brandýs nad Labem  zaplaceno 
 74 Král Víťa  COLMIC Feeder Team Hovorčovice  Hovorčovice  zaplaceno 
 75 Král Víťa jun.  COLMIC Feeder Team Hovorčovice   Hovorčovice  zaplaceno 
 76 Král Víťa sen.  COLMIC Feeder Team Hovorčovice   Hovorčovice  zaplaceno 
 77 Králová Nela    Hovorčovice  zaplaceno 
 78 Svitek Ferdinand  Feeder Team MO Tovačov  Tovačov  zaplaceno 
 79 Kapusta Lukáš  SUS Junior Feeder team Kapříci - MO Čelákovice  Čelákovice  zaplaceno 
 80 Zumr Michal  SUS Junior Feeder team Kapříci - MO Čelákovice  Čelákovice  zaplaceno 
 81 Kotek Vojtěch  SUS Junior Feeder team Kapříci - MO Čelákovice  Čelákovice  zaplaceno 
 82 Hrabal Vladimír  MATRIX & DELPHIN Feeder Team ÚS SMS  Uničov  zaplaceno 
 83 Přidal Petr  MATRIX & DELPHIN Feeder Team ÚS SMS  Přerov  zaplaceno 
 84 Šabata Jakub  MATRIX & DELPHIN Feeder Team ÚS SMS  Pohořelice  zaplaceno 
 85 Repšová Jana    Bakov nad Jizerou  zaplaceno 
 86 Hájek Ondřej  River Feeder Team Maver MO Praha 9 Vysočany  Praha 9 - Vysočany  zaplaceno 
 87 Peterka Jaroslav  River Feeder Team Maver MO Praha 9 Vysočany  Litoměřice  zaplaceno 
 88 Holčák Radek  River Feeder Team Maver MO Praha 9 Vysočany  Praha 5 - Chuchle  zaplaceno 
 89 Kroča Jiří    Olomouc zaplaceno 
 90 Bruckner Martin  SEBRANKA MRS  Velké Meziříčí  zaplaceno 
 91 Kejnar Zdeněk  SEBRANKA MRS   Němčice nad Hanou  zaplaceno 
 92 Krakowitzer Jiří    Třeboň  zaplaceno 
 93 Paulovič Marek    Třeboň  zaplaceno 
 94 Špitálský Václav ml.    Čelákovice  zaplaceno 
 95 Špitálský Václav st.    Čelákovice  zaplaceno 
 96 Fiaka Michal  CARABUS Feeder Team  Praha 8 - Kobylisy  zaplaceno 
 97 Mareček Stanislav  CARABUS Feeder Team  Chotěboř  zaplaceno 
 98 Krieger Roman  CARABUS Feeder Team  Ledeč nad Sázavou  zaplaceno 
 99 Jurkovič Jan  Egerfish Junior Feeder Team MO Žatec  Žatec  zaplaceno 
100 Kryštofy Roman  Egerfish Junior Feeder Team MO Žatec  Žatec  zaplaceno 
101 Zoul Artur Egerfish Junior Feeder Team MO Žatec Žatec zaplaceno 
102 Chadraba Petr Mušováci Ždánice zaplaceno 
103 Mucala Karel Mušováci Mikulov zaplaceno 
104 Kalous Emil Mušováci Hrušovany nad Jev. zaplaceno 
105 Zavřel Jan Polička Feeder Team - ČRS Hlinsko zaplaceno 
106 Malý Jiří ml. Polička Feeder Team - ČRS Nové Město na Moravě zaplaceno 
107 Malý Jiří st. Polička Feeder Team - ČRS Nové Město na Moravě zaplaceno 
108 Procházka Martin    Praha 5 - Zbraslav  zaplaceno 
109 Procházka Matyáš    Praha 5 - Zbraslav   zaplaceno 
110 Vaněček Jiří    Žatec  zaplaceno 
111 Hoke Daniel    Praha - Hostivař  zaplaceno 
112 Štětinová Ivana    Praha 4 - Pankrác  zaplaceno 
113 Radil Miroslav  ABRAMIS FEEDER TEAM  Český Šternberk  zaplaceno 
114 Seiler Ota  ABRAMIS FEEDER TEAM  Zruč nad Sázavou  zaplaceno 
115 Rajdl Jaroslav  ABRAMIS FEEDER TEAM  Malešov  zaplaceno 
116 Lantaj Ján FLAGMAN Slovakia Bratislava zaplaceno 
117 Melichar Milan FLAGMAN Slovakia Bratislava zaplaceno 
118 Zelenák Milan FLAGMAN Slovakia Považská Bystrica zaplaceno 
119 Plzák Karel  CRESTA Feeder Team ÚS Severočeský  Litoměřice  zaplaceno 
120 Polívka Stanislav  CRESTA Feeder Team ÚS Severočeský  Litoměřice  zaplaceno 
121 Sigmund David  CRESTA Feeder Team ÚS Severočeský  Litoměřice  zaplaceno 
122 Novák Zdenek  CRESTA Feeder Team MO litoměřice  Litoměřice  zaplaceno 
123 Nováková Vladimíra  CRESTA Feeder Team MO litoměřice  Litoměřice  zaplaceno 
124 Porteš Michal  CRESTA Feeder Team MO litoměřice  Most  zaplaceno 
125 Bank Jan  LK Baits  Český Šternberk  zaplaceno 
126 Hanousek Jiří  LK Baits  Přelouč  zaplaceno 
127 Veselý Marek  LK Baits  Český Šternberk  zaplaceno 
128 Filák František  Crazy Anglers MO Tovačov  Vsetín  zaplaceno 
129 Janečka Martin  Crazy Anglers MO Tovačov  Tovačov  zaplaceno 
130 Ruman Slávek  Crazy Anglers MO Tovačov  Tovačov  zaplaceno 
131 Černý Tomáš    Háje  zaplaceno 
132 Černý Tomáš ml.    Háje  zaplaceno 
133 Varga Ladislav    Brandýs nad Labem  zaplaceno 
134 Douša Jan   Neratovice zaplaceno 

Nejnovější články

Poslední v diskuzi

02.01.17 / 8:10:58
ladek: i tobě kluku. Já myslel, že už neži...

01.01.17 / 14:20:25
chachar: At´ Vám to tenhle rok žere líp jak ...

27.12.16 / 16:24:02
Ladek: Andrejko já ti taktéž přeji vše nej...

Poslední komentáře

25.11.18 / 8:28:56
Začínáme s feederem díl pátý - vlasce
Pavel: Ahoj,jsem začínající rybář,mám prut...

19.05.18 / 4:35:45
Začínáme s feederem díl první
Ludek: Cus hele ja jsem mel na feddru vlas...

14.05.18 / 20:12:27
Propozice - Krajský přebor ÚS SMS LRU Feeder 2018
Jiřík: Kolikpak nás už je asi přihlášených...

Archív

2018 / (19) - 2017 / (9) - 2016 / (25) - 2015 / (41) - 2014 / (40) - 2013 / (32) - 2012 / (30) - 2011 / (33) - 2010 / (43) - 2009 / (35)

 

 

 

 

 

 

 

MATRIX

 280

 

 

 

       črs      mrs      črs ús moravskoslezský      mrk_ico1