4.kolo 1.ligy ČR LRU Feeder 2012

09.10.2012 / 16:58

Jednotlivci

pořadí příjmení a jméno tým cips body
1 Vitásek Jiří MIVARDI Feeder Team Haná

32920

2

2 Peřina Josef MIVARDI Feeder Team Haná

20120

2

3 Soukup Michal Přátelé ušlechtilého rybolovu Team Sensas

11540

2

4 Velebný Pavel Rybářský kroužek – Browning Feeder Team

20600

3

5 Maťák Martin VASR.CZ

20600

3

6 Hrabal Vladimír Normark Fishing Feeder Team MO Uničov

18880

3

7 Bromovský Petr HARDY Feeder Team

15480

4

8 Krýsl Pavel Přátelé ušlechtilého rybolovu Team Sensas

14840

4

9 Ouředníček Jan MIVARDI.CZ

11600

4

10 Hanousek Václav MIVARDI Feeder Team Haná

10140

5

Družstva

pořadí název týmu příjmení cips body
1 MIVARDI Feeder Team Haná Hanousek,Vitásek, Peřina

63180

9

2 Přátelé ušlechtilého rybolovu Team Sensas Nocar,Krýsl,Soukup

33840

16

3 VASR.CZ Maťák,Kučera,Bruckner

40320

19

4 HARDY Feeder Team Konopásek,Bromovský,Bartoň

38840

20

5 Normark Fishing Feeder Team MO Uničov Hrabal,Konopásek,Přidal

38100

23

Vítězové sektorů

Sektory A B C D E F
Sobota A6 -Kříž petr cips 11580 B3 -Soukup Michal cips 4380 C6 -Hrabal Vladimír cips 12260 D3 -Peřina Josef cips 9220 E2 -Vitásek Jiří cips 9900 F8 -Maťák Martin cips 11140
Neděle A5 -Vitásek Jiří cips 23020 B9 -Bromovský Petr cips 8380 C10 -Soukup Michal cips 7160 D5 -Peřina Josef cips 10900 E4 -Velebný Pavel cips 12380 F8 -Štěpnička Radek cips 11220

 

Celkové výsledky 4.kola 1.ligy ČR LRU Feeder 2012 ke stažení zde

 

 

01 první místo jednotlivci - Vitásek Jiří 02 druhé místo jednotlivci - Peřina Josef 03 třetí místo jednotlivci - Soukup Michal 04 první místo družstva - MIVARDI Feeder Team Haná 05 druhé místo družstva - Pur Team Sensas 06 sobota - vítěz sektor A Petr kříž 07 sobota - vítěz sektoru B - Michal Soukup 08 Sobota - vítěz sektoru C - Hrabal Vladimír 09 sobota - vítěz sektoru D - Peřina Josef 10 sobota - vítěz sektoru E - Vitásek Jiří 11 sobota - vítěz sektoru F - Maťák Martin 12 neděle - vítěz sektoru A - Vitásek Jiří 13 neděle - vítěz sektoru B - Bromovský Petr 14 neděle - vítěz sektoru C - Soukup Michal 15 neděle - vítěz sektoru D - Peřina Josef 16 neděle - vítěz sektoru E - Velebný Pavel 17 neděle - vítěz sektoru F - Štěpnička Radek
Počet komentářů celkem: 1
Pepa Kohoutek
11.10.12 / 18:24:45
veliká gratulace Vitáskům, krásný výkon a výsledek!

Nejnovější články

Poslední v diskuzi

02.01.17 / 8:10:58
ladek: i tobě kluku. Já myslel, že už neži...

01.01.17 / 14:20:25
chachar: At´ Vám to tenhle rok žere líp jak ...

27.12.16 / 16:24:02
Ladek: Andrejko já ti taktéž přeji vše nej...

Poslední komentáře

16.08.19 / 9:15:49
Grand Prix Moravy 2019 - prezentační listina
jirka: super...

06.01.19 / 15:33:05
Shimano Twin Power CI4 RA
Martin: Zdravim keby ze ho niekdo predava m...

03.01.19 / 21:48:11
Výroba feederových krmítek
Tomáš: Kupuji kovové natáčky do vlasů...

Archív

2020 / (2) - 2019 / (5) - 2018 / (17) - 2017 / (9) - 2016 / (24) - 2015 / (41) - 2014 / (40) - 2013 / (32) - 2012 / (30) - 2011 / (33) - 2010 / (43) - 2009 / (35)

 

 

 

 

 

 

 

MATRIX

 280

 

 

 

       črs      mrs      črs ús moravskoslezský      mrk_ico1