3.kolo 1.ligy ČR LRU Feeder 2010 - Mušov

13.09.2010 / 19:20

A jak to vše dopadlo:

Jednotlivci

Pořadí Přijmení Jméno Tým Cips Body
1 Tůma David KODYJAK Feeder Team 21020 2
2 Kříž Petr Přátelé ušlechtilého rybolovu 22800 2,5
3 Vávra Jiří Milo Feeder Team 15160 4
4 Dušánek Bohuslav RSK KS-FISH Garbolino MO Jaroměř 22020 4,5
5 Tychler Milan NORMARK Fishing Feeder Team MO Uničov 23180 5
6 Hrabal Vladimír NORMARK Fishing Feeder Team MO Uničov 21420 5
7 Smutný Jiří Azbeři 13900 5
8 Hlína Václav Feeder Team Bráník Praha 4 Royalbaits 12920 5
9 Vinař rené DAIWA Sports Feeder Team 19020 6
10 Ševčík ladislav AWA-SHIMA MO MRS Třebíč Sarfix 6860 6


Družstva

Pořadí Tým Členové týmu Cips Body
1 Raven Fishing Aussie MO ČRS Olomouc Vitásek,Peřina,Hanousek 52540 21
2 NORMARK Fishing Feeder Team MO Uničov Bořuta,Hrabal,Tychler 46960 22,5
3 Milo Feeder Team Vávra,Mihálik,Novák 44180 23
4 Přátelé ušlechtilého rybolovu Nocar,Kříž,Soukup  32780 23,5
5 KODYJAK Feeder Team Tůma,Kodýdek,Jurka 37720 24,5

Vítězové sektorů

Sektory A B C D E F
Sobota A3- Tychler Milan  Cips 13720 B C7-Funda Petr  Cips 6660 D2-Tůma David  Cips 8940 E2- Ševčík Ladislav  Cips 1160   F8- Soukup Michal  Cips 5960
Neděle A9- Tůma David  Cips 12080 B3- Havlíček Petr  Cips 16280 C6- Kříž Petr  Cips 13020 D1- Konopásek Jaroslav  Cips 18180 E6- Vitásek Jiří  Cips 31800 F1- Hlína Václav  Cips 7500

 

Celkové výsledky 3.kola 1.ligy ke stažení zde

Průběžné výsledky po 3.kole ke stažení zde

 

 

1.místo družstva Raven Fishing Aussie MO Olomouc 2.místo družstva Normark Fishing Feeder Team MO Uničov 3.místo družstva MILO Feeder Team 1.místo jednotlivci Tůma David 2.místo jednotlivci Kříž Petr 3.místo jednotlivci místo Vávra Jiří Sobota - vítěz sektoru A Tychler Milan Sobota - vítěz sektoru C Funda Petr Sobota - vítěz sektoru D Tůma David Sobota - vítěz sektoru D Tůma David Sobota - vítěz sektoru E Ševčík Ladislav Sobota - vítěz sektoru F Soukup Michal Neděle - vítěz sektoru A Tůma David Neděle - vítěz sektoru B Havlíček Petr Neděle - vítěz sektoru C Kříž Petr Neděle - vítěz sektoru D Konopásek Jaroslav Neděle - vítěz sektoru E Vitásek Jiří Neděle - vítěz sektoru F Hlína Václav
Počet komentářů celkem: 2
Zajda
13.9.10 / 12:29:52
Pěkné, moc pěkné..:-)))
Obsahuje dalších 1 odpovědí - zobrazit

Nejnovější články

Poslední v diskuzi

02.01.17 / 8:10:58
ladek: i tobě kluku. Já myslel, že už neži...

01.01.17 / 14:20:25
chachar: At´ Vám to tenhle rok žere líp jak ...

27.12.16 / 16:24:02
Ladek: Andrejko já ti taktéž přeji vše nej...

Poslední komentáře

07.08.17 / 23:22:39
Grand Prix Moravy 2017 - Propozice
Ferda: Ladiku nechceš pustit ven seznam př...

07.08.17 / 21:18:04
Grand Prix Moravy 2017 - Propozice
Ladek: George gratulace...

07.08.17 / 19:46:25
Grand Prix Moravy 2017 - Propozice
George: Bude to můj druhý závod tak se hroz...

Archív

2017 / (10) - 2016 / (27) - 2015 / (41) - 2014 / (40) - 2013 / (32) - 2012 / (30) - 2011 / (33) - 2010 / (43) - 2009 / (35)

 

 

 

 

 

 

 

MATRIX

 Katalog MATRIX 2017

 

01

 

 

 

 

 

ČRS MO Uničov            

 Maso Třebovle

 

Fshing - Holiday   MBV

    

zico

       črs      mrs      črs ús moravskoslezský      mrk_ico1